This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Great Scott Highboy
- Holland MacRae
SKU
009-48.BOOKCASE.0
48W x 23D x 82H
In stock
Great Scott Highboy
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 48 in |
| Depth | 23 in |
| Height | 82 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning