This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Lionheart Valet Chair
- Holland MacRae
SKU
027-L.OCCASIONAL CHAIR.0
21.5W x 24D x 44H
In stock
Lionheart Valet Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 21.5 in |
| Depth | 24 in |
| Height | 44 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning