This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Calder Commode
- Holland MacRae
SKU
150.NIGHTSTAND.0
39.5W x 20D x 34H
In stock
Calder Commode
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 39.5 in |
| Depth | 20 in |
| Height | 34 in |
| End Use | Bedroom |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning