This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Z Table
- Holland MacRae
SKU
174.OCCASIONAL TABLE.0
20W x 20D x 20H
In stock
Z Table
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 20 in |
| Depth | 20 in |
| Height | 20 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning