This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Demilune Console Table
- Holland MacRae
SKU
2219.CONSOLE.0
36W x 19D x 33H
In stock
Demi Lune Console
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 36 in |
| Depth | 19 in |
| Height | 33 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning