This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Queen Anne Games Table
- Holland MacRae
SKU
2230.GAME TABLE.0
39W x 39D x 31H
In stock
Queen Anne Game Table
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 39 in |
| Depth | 39 in |
| Height | 31 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning