This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Chambers Low Column
- Holland MacRae
- Robert Brown
SKU
340.OCCASIONAL TABLE.0
15.75W x 16D x 18.5H
In stock
Chambers Table
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Robert Brown |
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 15.75 in |
| Depth | 16 in |
| Height | 18.5 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning