This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Barkley Bar
- Holland MacRae
- Robert Brown
SKU
350.BAR CABINET.0
54W x 20.5D x 85H
In stock
Barkley Bar
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Robert Brown |
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 54 in |
| Depth | 20.5 in |
| Height | 85 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning