This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Pella Side Chair
- Holland MacRae
SKU
7500.SIDE CHAIR.0
23W x 17D x 39H
In stock
Pella Side Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 23 in |
| Depth | 17 in |
| Height | 39 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning