This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Wood and Iron Console Table
- Holland MacRae
- Barbara Westbrook
SKU
8600.CONSOLE.0
78W x 20D x 33H
In stock
Wood And Iron Console
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Barbara Westbrook |
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 78 in |
| Depth | 20 in |
| Height | 33 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning