This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Wooden Bird House Cabinet
- Holland MacRae
- Barbara Westbrook
SKU
8950.STORAGE.0
36W x 18D x 78H
In stock
Wooden Bird House Cabinet
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Barbara Westbrook |
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 36 in |
| Depth | 18 in |
| Height | 78 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning