This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Origo Chair
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH75W.UPHOLSTERED CHAIR.0
31.5W x 36D x 33H
In stock
Origo Chair
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 31.5 in |
| Depth | 36 in |
| Height | 33 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning