This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Empire King Bed
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1235KU.COMPLETE BED.0
81W x 86D x 50H
In stock
Empire King Non Uph Bed
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Beds |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 81 in |
| Depth | 86 in |
| Height | 50 in |
| End Use | Bedroom |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning