This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Garbo Non Uph King Bed
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1474K.COMPLETE BED.0
83.5W x 88D x 92H
In stock
Garbo Non Uph King Bed
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Beds |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 83.5 in |
| Depth | 88 in |
| Height | 92 in |
| End Use | Bedroom |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning