This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Pencil Stripe Etagere
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1564.CHEST.0
36.75W x 15D x 52.5H
In stock
Pencil Stripe Etagere
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In Vietnam |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 36.75 in |
| Depth | 15 in |
| Height | 52.5 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning