This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Cassius Pedestal
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1574.OCC TABLE.0
In stock
Cassius Pedestal
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Diameter | 12 in |
| Width | 12 in |
| Height | 45.5 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning