This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Tedrick Dining Table
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1605.DINING TABLE.0
60W x 60D x 29H
In stock
Tedrick Dining Table
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In Vietnam |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 60 in |
| Depth | 60 in |
| Height | 29 in |
| End Use | Dining |
|---|