This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Percival Side Table
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1606.OCCASIONAL TABLE.0
31W x 21D x 28H
In stock
Percival Side Table
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In Vietnam |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 31 in |
| Depth | 21 in |
| Height | 28 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning