This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Talia Side Table
- Kravet Edge
SKU
CQR-24181.CLRBRNZ.0
In stock
Talia Side Table
A round side table featuring an antique bronze metal base topped with an inset clear glass table top.
| Brand | Kravet Edge |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In Mexico |
| General Delivery If Not In Stock | 17 - 18 Weeks |
| Care Instructions | Dust lightly with a soft dry cloth. |
| Shipped Via | UPS Ground |
| Length | 16 in |
| Width | 16 in |
| Height | 22 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning