This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Cantilever Dining Chair
- Donghia
SKU
DG-5221.SIDE CHAIR.0
20W x 26.5D x 33H
In stock
Cantilever Dining Chair
| Brand | Donghia |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 18 Weeks |
| Width | 20 in |
| Depth | 26.5 in |
| Height | 33 in |
| Seat Height | 19.75 in |
| Yardage | 2.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning