This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Kalajari - Piedra
- Gaston Y Daniela
SKU
GDT4672.002.0 - Discontinued
In stock
Minimum Order Quantity: 5
| Width | 122 in (309.88 cm) |
|---|---|
| Vertical Repeat | 39 in (99.06 cm) |
| Horizontal Repeat | 96.5 in (245.11 cm) |
| Brand | Gaston Y Daniela |
| Country of Manufacture | Made In Switzerland |
| Railroaded | Yes |
| Railroaded | Yes |
| Composition | Viscose - 68%, Polyamide - 32% |
| End Use | Drapery |
|---|---|
| Cleaning Code | S-Solvent Or Dry Cleaning Product |
Certification Letters
Similar Items