This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Royale Ottoman
- Lee Jofa
SKU
H4700-25.OTTOMAN.0
27W x 21D x 19.5H
In stock
Royale Ottoman
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Ottomans |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 27 in |
| Depth | 21 in |
| Height | 19.5 in |
| Yardage | 3.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning