This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Lola Side Chair
- Lee Jofa
SKU
H4729S.SIDE CHAIR.0
20W x 26.5D x 40.5H
In stock
Lola Side Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 20 in |
| Depth | 26.5 in |
| Height | 40.5 in |
| Yardage | 4 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning