This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Highbury Ottoman
- Lee Jofa
SKU
HT3020-25.OTTOMAN.0
28W x 23D x 17H
In stock
Highbury Ottoman
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Ottomans |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 28 in |
| Depth | 23 in |
| Height | 17 in |
| Yardage | 5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning