This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Barnes Ottoman
- Lee Jofa
SKU
HT4747-25.OTTOMAN.0
47.5W x 35D x 15.5H
In stock
Barnes Ottoman
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 47.5 in |
| Depth | 35 in |
| Height | 15.5 in |
| Yardage | 6 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning