This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Workroom Round Ottoman
- Lee Jofa
- Lee Jofa Workroom
SKU
JT ROUND OTTO
36W x 36D x 18H
In stock
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Ottomans |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Collection | Lee Jofa Workroom |
| Width | 36 in |
| Depth | 36 in |
| Height | 18 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning