This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Orly Round Cocktail Table 42"
- Lee Jofa
SKU
ORLY/42RD.COCKTAIL.0
42W x 42D x 19H
In stock
Steel/Glass 42" Rd Ckt
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 - 8 Weeks |
| Width | 42 in |
| Depth | 42 in |
| Height | 19 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning