This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Juno Console Table
- Kravet Design
SKU
OTP107.CONSOLE.0
48W x 16D x 32H
In stock
Juno Console Table
1" acrylic top. Custom inquiries invited.
| Brand | Kravet Design |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 8 - 10 Weeks |
| Warranty | This Kravet Furniture frame carries a lifetime manufacturer's warranty to the original owner. Kravet Inc. Furniture is designed with residential use in mind. For commercial applications please check with your representative on suitability. |
| Furniture Sustainability | Click here to learn more about Kravet Furniture's Sustainability Statement |
| Width | 48 in |
| Depth | 16 in |
| Height | 32 in |
| End Use | Casegoods |
|---|