This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Hazel Pedestal Table
- CuratedKravet
SKU
QR-24420.NATURAL.0
In stock
Hazel Pedestal Table
| Brand | CuratedKravet |
|---|---|
| Type | End Tables |
| Country of Manufacture | Made In China |
| Shipped Via | UPS Ground |
| Length | 17.75 in |
| Width | 17.75 in |
| Height | 37 in |
| End Use | Accent Furniture |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning