This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Tiered Drinks Table
- Bunny Williams Home
SKU
Tiered Drinks Tbl Multi Options
20W x 11D x 20H
In stock
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 16 - 17 Weeks |
| Width | 20 in |
| Depth | 11 in |
| Height | 20 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning