This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Tufted Leather Wing Chair
- Holland MacRae
SKU
1103.UPHOLSTERED CHAIR.0
31W x 32D x 47H
In stock
Tufted Leather Wing Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 31 in |
| Depth | 32 in |
| Height | 47 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning