This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Kilkirk Coffee Table 48"
- Holland MacRae
SKU
199-4824.COCKTAIL.0
48W x 24D x 19H
In stock
Kilkirk 48x24 Cktl Tbl
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 48 in |
| Depth | 24 in |
| Height | 19 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning