This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Thomas Bedside Table
- Holland MacRae
- Robert Brown
SKU
338.NIGHTSTAND.0
36W x 20.25D x 29H
In stock
Thomas Bedside Table
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Robert Brown |
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 36 in |
| Depth | 20.25 in |
| Height | 29 in |
| End Use | Bedroom |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning