This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Concave Console Table 26"
- Holland MacRae
SKU
4942.CONSOLE.0
48W x 18D x 34H
In stock
Concave Console-26x18
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 48 in |
| Depth | 18 in |
| Height | 34 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning