This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Salford Bedside Chest
- Holland MacRae
SKU
629.CHEST.0
30W x 22D x 28H
In stock
Salford Bedside Chest
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 30 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 28 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning