This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Pierre Loveseat
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-22.LOVESEAT.0
59.5W x 32D x 34H
In stock
Pierre Loveseat
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 59.5 in |
| Depth | 32 in |
| Height | 34 in |
| Arm Height | 23 in |
| Seat Height | 18 in |
| Seat Depth | 21.5 in |
| Yardage | 9 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning