This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Jack Chair
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-34.SIDE CHAIR.0
21W x 25D x 41H
In stock
Jack Chair
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 21 in |
| Depth | 25 in |
| Height | 41 in |
| Inside Depth | 17 in |
| Seat Height | 19 in |
| Seat Depth | 17 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning