This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Button Down Chest Oak
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1016.CHEST.0
36W x 21D x 45.5H
In stock
Button Down Chest Oak
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In Vietnam |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 36 in |
| Depth | 21 in |
| Height | 45.5 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning