This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Harrison Side Table
- Kravet Edge
SKU
CQR-18803.ANTBRASS.0
In stock
Harrison Side Table
A hammered aluminum side table topped with black granite, featuring an antique brass finish.
| Brand | Kravet Edge |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In India |
| General Delivery If Not In Stock | 16 - 17 Weeks |
| Care Instructions | DUST LIGHTLY WITH A SOFT, DRY CLOTH. |
| Shipped Via | UPS Ground |
| Length | 16 in |
| Width | 16 in |
| Height | 23 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning