This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Fallon Acrylic Drinks Table
- Kravet Design
SKU
CQR-24160.CLRANTNCKL.0
In stock
Fallon Acrylic Drinks Table.Clear/Antique Nickel
An acrylic and metal drinks table featuring a dome shaped base.
| Brand | Kravet Design |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In China |
| General Delivery If Not In Stock | 17 - 18 Weeks |
| Care Instructions | Dust lightly with a soft, dry cloth. Do not use harsh cleaning chemicals. |
| Width | 11 in |
| Depth | 11 in |
| Height | 21 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning