This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Prescott Tight Chair
- Lee Jofa
SKU
H4235-20.UPHOLSTERED CHAIR.0
23.75W x 33D x 36H
In stock
Prescott Tight Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 23.75 in |
| Depth | 33 in |
| Height | 36 in |
| Inside Depth | 21 in |
| Seat Height | 21 in |
| Seat Depth | 21 in |
| Yardage | 6 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning