This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Eugenie Swivel Chair
- Lee Jofa
SKU
H4722S-20.UPHOLSTERED CHAIR.0
26.5W x 30D x 32.5H
In stock
Eugenie Swivel Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Motion Type | Swivel |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 26.5 in |
| Depth | 30 in |
| Height | 32.5 in |
| Yardage | 8.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning