This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Boodle Pouff
- Lee Jofa
SKU
HT4720-25.STOOL.0
26W x 26D x 17H
In stock
Boodle Pouff
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Benches |
| Motion Type | Casters |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 26 in |
| Depth | 26 in |
| Height | 17 in |
| Yardage | 2.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning