This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Down Low Barmate Stool
- Holland MacRae
SKU
001-S.BAR/COUNTER STOOL.0
18.5W x 19D x 32H
In stock
Down Low Bar Mate
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 18.5 in |
| Depth | 19 in |
| Height | 32 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning