This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Gainsborough Side Chair
- Holland MacRae
SKU
133-L.SIDE CHAIR.0
21W x 19D x 45H
In stock
Gainsborough Leather Chr
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 21 in |
| Depth | 19 in |
| Height | 45 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning