This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Sterling Cabinet
- Holland MacRae
SKU
232.BOOKCASE.0
60W x 18D x 91H
In stock
Sterling Cabinet
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 60 in |
| Depth | 18 in |
| Height | 91 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning