This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Joint Stool
- Holland MacRae
SKU
2501.STOOL.0
18W x 11D x 16H
In stock
Joint Stool Std
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 18 in |
| Depth | 11 in |
| Height | 16 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning