This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Marston Console Table
- Holland MacRae
SKU
319.CONSOLE.0
48W x 24D x 34H
In stock
Marston Console
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 48 in |
| Depth | 24 in |
| Height | 34 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning