This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Barbini Arm Chair
- Holland MacRae
SKU
3206.ARM CHAIR.0
24W x 28D x 47H
In stock
Barbini Arm Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 24 in |
| Depth | 28 in |
| Height | 47 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning