This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Sidney Accent Chair
- Holland MacRae
- Robert Brown
SKU
331.SIDE CHAIR.0
21W x 22D x 36H
In stock
Sidney Accent Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Robert Brown |
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 21 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 36 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning